Hoppa till sidans innehåll

Startlista och funktionärslista

09 OKT 2020 16:34
  • Skapad: 09 OKT 2020 16:34

STARTLISTA 11/10

Avdelning 1

Nr

Tid

Ryttare

Ponny

Klass

1

11.30

Saga Bexel

Lady Lord

Lätt C:1

2

11.37

Zelmica Kronholm Hylander

Quiggleys point

Lätt C:1

3

11.44

Moa Blix

Bella

Spec progr

4

11.51

Martin Viksten

Little Doris

Spec progr

5

11.58

Ebba Drugge

Beckham

Spec progr

6

12.05

Adelé Averyd Lindström

Carrie

Spec progr

7

12.12

Rebecka Swedenrose 

Ballycurrin Boy

Spec progr

8

12.19

Rebeccah Weis Shore

Goja

Spec progr

9

12.26

Thilda Dyrén

Bella

Spec progr

                  

Paus 30 minuter

Avdelning 2

10

13.00

Cecilia Drugge

Lady Lord

Lätt C:1

11

13.07

Maria Swedenrose

Breeze

Lätt D:4

12

13.14

Stina Bennet-Bark

Baldi

Lätt D:4

13

13.21

Anette Berglund

Forint

Lätt D:4

14

13.28

Malin Blix

Dino

Lätt D:4

15

13.35

Maria Zettergren

Sagan

Lätt D:4

16

13.42

Kia Dahl

Little Prince

Lätt D:4

17

13.49

Helena Swahn

Ghatsby

Lätt D:4

18

13.56

Ulrika Söderberg

For Amuse

Lätt D:4

19

14.03

Octavia Storaa Lindegren

Breeze

Lätt D:4

20

14.10

Leah Goldberg

Baldi

Lätt D:4

Paus 15 minuter

Avdelning 3

21

14.32

Olivia Rehnberg 

Moseley

Lätt D:4

22

14.39

Saga Gidlund

Vince

Lätt D:4

23

14.46

Alexandra Bergstedt

Beckham

Lätt D:4

24

14.53

Petronella Grönström

Ballycurrin Boy

Lätt D:4

25

15.00

Mia Senaneuch

Felizia

Lätt D:4

26

15.07

Selma Lundberg

Carrie

Lätt D:4

27

15.14

Tyra Tuomola

For Amuse

Lätt D:4

28

15.21

Tyra Ruin

Breeze

Lätt D:4

29

15.28

Astrid Drugge 

Baldi

Lätt D:4

30

15.35

Emily Mir-Heidari

Moseley

Lätt D:4

31

15.42

Liv Gidlund

Vince

Lätt D:4

Funktionärslista 

Tävlingsledare hela dagen: Helena Swahn 

Vid dagens slut, utdelning av 

domarprotokoll och rosetter:Birgitta Bexell

Avdelning 1

Uppgift

Person

Plocka bort banan

Alla vid dagens slut!

Domarskrivare 

Birgitta Bexell

Rapportör 

Astrid Drugge

Rapportör 

Emily Mir-Heidari

Rapportör 

Alexandra Bergstedt

Collecting Ring

Olivia Rehnberg

Collecting Ring

Cecilia Drugge byts av, av...

Collecting Ring 

… Saga Bexell

Collecting Ring

Liv Gidlund

Leda ponny/häst 

Tyra Tuomola

Leda ponny/häst

Mia Senaneuch

Leda ponny/häst 

Petronella Grönström

Leda ponny/häst 

Tyra Ruin

Kontrollräknare protokoll 

Ulrika Söderberg

Kontrollräknare protokoll

Leah Goldberg

Kontrollräknare protokoll

Moa Blix

Kontrollräknare protokoll

Malin Blix

 Avdelning 2

Uppgift

Person

Plocka bort banan

Alla vid dagens slut!

Domarskrivare

Birgitta Bexell

Rapportör 

Selma Lundberg

Rapportör 

Rebecka Swedenrose

Collecting Ring

Kerstin Söderberg

Collecting Ring

Martin Viksten

Collecting Ring 

Ebba Drugge

Collecting Ring

Liv Gidlund

Leda ponny/häst 

Adéle Averyd Lindström

Leda ponny/häst 

Rebeccah Weis Shore

Leda ponny/häst 

Cecilia Drugge

Leda ponny/häst 

Stina Bennet-Bark

Kontrollräknare protokoll 

Zelmica Kronholm Hylander

Kontrollräknare protokoll 

Saga Bexell

Kontrollräknare protokoll

Maria Swedenrose

Kontrollräknare protokoll

Thilda Dyrén

Avdelning 3

Uppgift

Person

Plocka bort banan

ALLA vid dagens slut

Domarskrivare

Cecilia Drugge

Rapportör 

Adèle Averyd Lindström

Rapportör 

Rebecca Swedenrose

Collecting Ring 

Kia Dahl

Collecting Ring 

Malin Blix

Collecting Ring 

Tilda Dyrén

Collecting Ring 

Leah Goldberg

Leda ponny/häst

Anette Berglund

Leda ponny/häst

Martin Viksten

Leda ponny/häst 

Rebeccah Weis Shore

Leda ponny/häst

Octavia Storaa Lindgren

Kontrollräknare protokoll 

Kerstin Söderberg

Kontrollräknare protokoll 

Ulrika Söderberg

Kontrollräknare protokoll

Zelmica Kronlund Hylander

Kontrollräknare protokoll

Maria Zettergren

Skribent: Annika Dyrén
Epost: Adressen Gömd


 

 Börja rida hos oss

 

tshirtsmall

Klubbkläder

 

Stjarna

Prenumerera på nyhetsnotiser

 

Kentaur

 

Postadress:
Solna FRK - Ridsport
Järvavägen 7
17079 Solna

Besöksadress:
Järvavägen 7
17079 Solna

Kontakt:
Tel: 08851562
E-post: This is a mailto link

Se all info