Hoppa till sidans innehåll

Resultat klubbtävling 30 jan

30 JAN 2022 20:46
  • Skapad: 30 JAN 2022 20:46

RESULTAT 2022-30-1                                        
                                       
                                       
95 CM
1 Isadora Gharib  J Zich (privat) 4  57,50 sek                                         
2 Sarah Creutzer S Ghatsby 4   82 sek                                        
3 Nina Cromnier S Amina 8   64 sek                                        
85 CM                                        
1 Sonja Örnstig J Diomedes 0  0  33,5 sek                                        
2 Agnes Lindström YR Gladiola 0  4  31,9 sek                                        
3 Nellie Hållader J Lira 4  62 sek                                        
4 Camilla Lindholm S Forint 8  71 sek                                        
5 Saga Bexell YR Lira 8  88 sek                                        
70 CM                                        
1 Liv Gidlund J Ghatsby 0  0  25 sek                                        
2 Zoe Sunnanskog YR Pepper 0  0  32,7 sek                                        
3 Sara Skullered S Fidoria 0  0  36,4 sek                                        
4 Emily Mir Heidari J Vince 0  0  37,6 sek                                        
5 Elise Wiklund J Carrie 0  0  40 sek                                        
6 Judit Andersson J Diomedes 0  4  40,9 sek                                        
7 Astrid Gerhart J Ethel 0 UTE 60 sek                                        
8 Moa Blix J Felizia 4   57 sek                                        
9a Jessica Åslev S Gladiola 4   60sek                                        
9b Johanna Blückert S Boulevard 4   60sek                                        
11 Saga Gidlund J Bella 4   61 sek                                        
12 Ella Bragee S Boulevard 4   63 sek                                        
13 Malin Blix S Zirkon 4   67 sek                                        
14 Sara Lundberg S Fidoria 4   93 sek                                        
15 Rebecka Swedenrose J Felizia 8   60 sek                                        
16 Ebba Drugge J Zach 8   91 sek                                        
17 Alexandra Bergstedt J Kazmir 8   102 sek                                        
18 Rebecca Weiss-Shore J Kazmir 12  126 sek                                        
19 Octavia Storaa-Lindgren J Baldi UTE                                        
20 Mia Senaneuch J Carrie UTE                                        
60 CM
1 Astrid Drugge J Ethel 0                                        
1 Tyra Ruin J QP 0                                        
1 Estrid Lindholm J Bella 0                                        
1 Julia Dahlöf J Felizia 0                                        
2 Nina Rohdin S Salvabitur 4                                        
2 Sophie Santoro J Vince  UTE                                        
Skribent: Nina Cromnier
E-post: Adressen Gömd


 

 Börja rida hos oss

 

tshirtsmall

Klubbkläder

 

Stjarna

Prenumerera på nyhetsnotiser

 

Kentaur

 

Postadress:
Solna FRK - Ridsport
Järvavägen 7
17079 Solna

Besöksadress:
Järvavägen 7
17079 Solna

Kontakt:
Tel: 08851562
E-post: sfrk.styrelsen@gmail...

Se all info